Booking.com

Kanárské ostrovy – Gran Canaria z Berlína za 1 730 Kč

Dlouho dobu se nám neukázaly levné letenky na Kanárské ostrovy. Že by se opět mohlo blýskat na lepší časy naznačuje aktuální nabídka letecké společnosti easyJet vybízející k plánování výletu na třetí největší z Kanárských ostrovů, Gran Canaria. Zpáteční letenky z berlínské letiště Schönefeld na ostrov Gran Canaria pořídíte za 1 730 Kč. Jednotlivé termínové kombinace levnější 2 tisícovek jsou rozesety napříč zimními měsíci od prosince do března, tak si stačí vybrat…

Jeden chce do hor, druhý k moři? Jeden raději samotu, druhý ruch města? Jeden dobrodružství, druhý nehodlá nic riskovat? Jeďte na Gran Canaria a užijete si oba! Společně navštivte maják v Maspalomas. Jeden pak některou ze zdejších nádherných pláží, druhý Roque Nublo – symbol ostrova s vrcholem 1813 m.n.m. s výhledem do „evropského Grand Canyonu“. Jeden navštíví nádherné městečko Teror, kde v neděli nakoupí na trzích umělecké kousky, druhý se vydá do nekonečných písečných dun. Oba se vydejte do borovicového lesa Pinar de Tamadaba a na místní vrchol Pico de Tamadaba, odkud dohlédnete až na Tenerife. Každého okouzlí svou rozmanitostí Gran Canaria.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 10. – 15. 12. za 1 969 Kč
  • 7. – 14. 1. za 1 801 Kč
  • 14. – 21. 1. za 1 943 Kč
  • 10. – 17. 3. za 1 730 Kč
  • 17. – 24. 3. za 1 801 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

S rezervací ubytka na termíny po Novém roce spíše nemusíte spěchat. Pokud chcete mít jistotu, tak si bookněte bydlo s možností bezplatného zrušení jako třeba tento skvěle hodnocený apartmán nedaleko letiště za 516 Kč/os./noc anebo tyto tříhvězdové apartmány Monte Feliz ležící téměř na pláži za 890 Kč/os./noc. Další širokou nabídku bydla na celé Gran Canarii hledejte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Na ostrově Gran Canaria se určitě vyplatí půjčení auťáku a projetí celého ostrova po vlastní ose. Pro checknutí aktuální nabídky dostupných automobilů se podívejte do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Berlína na Gran Canarii za 1 730 Kč (při nákupu alespoň 2 ks letenek)

 

The post Kanárské ostrovy – Gran Canaria z Berlína za 1 730 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: