Booking.com

Karibik – Bonaire z Prahy za 12 114 Kč

Využijte akci americké aerolinky United, která nabízí letenky z Prahy přes New York na karibský ostrov Bonaire, což je z jeden ostrovů patřící pod Karibské Nizozemsko. V ceně je kromě příručáku taktéž i odbavené zavazadlo, takže delší přestup za velkou louží můžete využít k nákupům hadrů nebo k rychlé prohlídce Manhattanu.

Bonaire je malý nizozemský ostrůvek v Karibiku připomínající bumerang. Často bývá označován jako ráj potápěčů a rozhodně se není moc čemu divit. Celý ostrov je totiž obklopen korálovými útesy, kde se vyblbne každý fanoušek podmořského světa. Příznivci odpočinku na krásných pláží si zde ale také své najdou.

Příkladovým termínem může být například červencový týden 5. – 13. 7. z Prahy na Bonaire za 12 114 Kč.

Ubytování

Po příletu bychom se ubytovali v pěkném Bella Breeze Resort za 1002 Kč / os. / noc. Na Bonairu můžeme dále doporučit ubytování v Aqua Viva Suites, kde za dvoulůžkový pokoj dáte 990 Kč / os / noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Na Bonaire víza potřebovat nebudete, jelikož je součástí Nizozemska. Ovšem kvůli tomu, že jsou přestupy v New Yorku, budete si muset předem opatřit elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách.

Náhled letenky z Prahy na Bonaire za 12 114 Kč

 

The post Karibik – Bonaire z Prahy za 12 114 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.