Booking.com

Kodaň z Prahy na prodloužený víkend za 778 Kč

Téměř kterýkoliv prodloužený víkend během května a června můžete využít k návštěvě krásné dánské metropole – Kodaně. A to díky velmi příznivým cenám v podání Ryanairu, který na trase svádí konkurenční boj s Českými aeroliniemi a Norweigenem. Profitovat z toho budete právě vy, jelikož zpáteční letenky z Prahy jsou k mání za velmi příznivých 778 Kč v případě dvou květnových kombinací a další termíny pořídíte ze ceny kolem tisícovky. Nezapomínejte však na skutečnost, že levnými letenkami celý výlet jen začíná a celkové náklady na trip budou daleko vyšší…

Kodaň je v našich očích takovým skandinávským Amsterdamem s daleko příjemnější atmosférou. Na kole se zde dostanete téměř kamkoliv, k relaxu vybízí nejedno krásné zákoutí na břehu kanálu či v malebném přístavu Nyhavn. Pokud byste do plic rádi nasáli kromě čerstvého jarního vzduchu i nějakou další příměs, pak zamiřte do alternativní čtvrti Christianie, a opomenout byste neměli ani fotku u ikonické sochy Malé mořské víly anebo návštěvu zábavního parku Tivoli. Na své si pak ve městě určitě přijdou i milovníci umění, historie či architektury. A právě víkend či jeho prodloužená varianta jsou z našeho pohledu naprosto ideální časovou dotací, která k prozkoumání všech zajímavých zákoutí města bohatě postačí.

 • Rezervujte:  přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: květen & červen 2019
 • Termíny:
  • 10. – 13. 5. za 778 Kč (pá-po)
  • 17. – 20. 5. za 778 Kč (pá-po)
  • 25. – 26. 5. za 1 090 Kč (so-ne)
  • 31. 5. – 2. 6. za 1 085 Kč (pá-ne)
  • 7. – 9. 6. za 1 198 Kč (pá-ne)
  • 15. – 17. 6. za 1 198 Kč (so-po)
  • 21. – 23. 6. za 1 198 Kč (pá-ne)

Ubytování

Jak již zmiňujeme výše, tak při plánování výletu do Kodaně byste určitě měli počítat i s nemalými výdaji na ubytování. Pokud zrovna neholdujete hostelům a preferujete více soukromí, tak byste mohli vyzkoušet tento populární dvouhvězdový hotel za 1 209 Kč/os./noc anebo tento pohodový hotel s dobrým hodnocením za 1 468 Kč/os./noc.

Bohatou nabídku dalších ubytovacích kapacit v Kodani i okolí naleznete tradičně na Bookingu či Hotels.com. V případě Kodaně bychom se určitě ještě mrkli na možnosti inzerované v rámci AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 778 Kč

The post Kodaň z Prahy na prodloužený víkend za 778 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.