Booking.com

Kolumbie – Bogotá z Vídně za 11 998 Kč

Stále dostupný je atraktivní tarif Turkish Airlines na trase z Vídně do Kolumbie. Zpáteční letenky do hlavního města Bogotá pořídíte za 11 998 Kč. Tentokráte jsou dostupné termíny v druhé polovině letošního roku od září do prosince. Pokud máte na tuto jihoamerickou destinaci spadeno a unikla vám akce stejného dopravce před měsícem, kdy se jednalo o únorové a březnové termíny, tak byste určitě měli zpozornět. Za dobrodružstvím se můžete vydat třeba v termínu od 7. do 19. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Kolumbie je rozhodně jedna z nejrozmanitějších zemí jihoamerického kontinentu. Hustá džungle s amazonským pralesem na východě země, andské pohoří táhnoucí od hranic s Ekvádorem na jihozápadě nabízející nádherné scenerie již přímo v Bogotě anebo pravá karibská pohoda na plážích v blízkosti Cartageny či Santa Marty. Pokud k tomu přidáme mix architektonických památek, velmi chutné kávy a přátelských obyvatel, mělo by být jasné, kam poletíte příště!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla á 23 kg/ks + klasický příručák
  • Dostupnost: září – prosinec 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

S rezervováním ubytování na podzimní termíny bychom ještě počkali, případně si bookněte některou z možností, které lze bezplatně zrušit. Bohatou nabídku zajímavých bydel tradičně naleznete na Bookingu a Hotels.com. 

Víza

K návštěvě Kolumbie nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty.

 

Náhled letenky z Vídně do Bogoty za 11 998 Kč

The post Kolumbie – Bogotá z Vídně za 11 998 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.