Booking.com

Komory z Vídně za 13 462 Kč

Už jste navštívili všechny ostřílené destinace a hledáte něco trošku méně turistického? Co takhle vyrazit na souostroví do Indického oceánu, kde na dalšího turistu horko těžko narazíte. Ano, mluvíme o souostroví Komory. Zaletět si sem můžete z Vídně v období od září do prosince tohoto roku za 13 462 Kč. V ceně máte již 2 kusy odbaveného zavazadla. Bohužel se nedá vyhnout delšímu stopoveru v keňském Nairobi, ale tato destinace za trochu nepohodlí určitě stojí. Pokud se budete chtít podívat do města Nairobi, je třeba si předem zařídit vízum.

Souostroví Komory jsou opravdu dosti netradiční destinací. Těšit se sem můžete na dlouhé nádherné písečné pláže, na kýčovitě průzračné moře s bohatým podmořským životem, na krásné teplé příjemné počasí a na trochu těch „báchorek“ z historie ostrova. Pokud si chcete tedy opravdu odpočinout v opravdovém tropickém ráji, tak neváhejte a leťte.

Super termín od 4. 9. – 15. 9. můžete rezervovat zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla +  příruční zavazadlo
  • Dostupnost: srpen – prosinec 2019
  • Termíny:

Ubytování

Ubytovacích kapacit jako v klasických turistických oblastech na Komorách nenajdete. Doporučujeme si ubytování rezervovat předem (alespoň na první noc). Doporučit můžeme Le Kalyptus, nacházející se v zátoce Moroni kousek od letiště a kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 590 Kč. Pokud hledáte něco luxusnějšího, můžete si vybrat Golden Tulip Grandfe Comore Moroni, kde pěkný dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 1 370 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte naHotels.com,Booking.com, případně pár variant najdete na AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Komor potřebují občané České republiky víza. Nejbližší ambasáda je v Paříži, ale potřebné turistické vízum (s maximálním pobytem 45 dnů) můžete získat i na letišti za poplatek 30 €. Platnost cestovního pasu alespoň následujících 6 měsíců a zpáteční letenka je samozřejmostí.

Pokud využijete možnosti delšího stopoveru a vyrazíte do centra Nairobi, musíte si zařídit  elektronické vízum na této stránce.

Náhled letenky z Vídně na Komory za 13 462 Kč

 

The post Komory z Vídně za 13 462 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.