Booking.com

Komory z Vídně za 13 512 Kč

Super nabídka do trošku atypické destinace. Co takhle si zaletět z Vídně na souostroví Komory, nacházející se mezi Mozambikem a Madagaskarem. Letenky od března do května včetně báglu stojí 13 512 Kč. Cestou máte pokaždé dva přestupy. Zatímco při cestě tam vychází přestupy naprosto perfektně, při cestě zpět se budete muset obrnit trochou trpělivosti a vydržet pár hodin na letištích v keňském Nairobi a Amsterdamu (ačkoliv zde můžete vyrazit na pár hodin na průzkum města). Ale za tu nádheru to stojí.

Souostroví Komory jsou opravdu dosti netradiční destinací. Těšit se sem můžete na dlouhé nádherné písečné pláže, na kýčovitě průzračné moře s bohatým podmořským životem, na krásné teplé příjemné počasí a na trochu těch „báchorek“ z historie ostrova. Pokud si chcete tedy opravdu odpočinout v opravdovém tropickém ráji, tak neváhejte a leťte.

Super termín vychází například od 13. 3. – 24. 3. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + příruční zavazadlo
 • Dostupnost: březen – květen 2019
 • Termíny:
  • 17. 3. – 24. 3.
  • 3. 4. – 14. 4.
  • 5. 5. – 12. 5.
  • … a další

Ubytování

Ubytovacích kapacit jako v klasických turistických oblastech na Komorách nenajdete. Doporučujeme si ubytování rezervovat předem (alespoň na první noc). Doporučit můžeme Le Kalyptus, nacházející se v zátoce Moroni kousek od letiště a kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 590 Kč.
Další možnosti ubytování hledejte na Hotels.com, Booking.com, případně pár variant najdete na AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Komor potřebují občané České republiky víza. Nejbližší ambasáda je v Paříži, ale potřebné turistické vízum (s maximálním pobytem 45 dnů) můžete získat i na letišti za poplatek 30 €. Platnost cestovního pasu alespoň následujících 6 měsíců a zpáteční letenka je samozřejmostí.

Náhled letenky z Vídně na Komory za 13 512 Kč

The post Komory z Vídně za 13 512 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.