Booking.com

Kuba – Havana z Vídně za 11 557 Kč

Pěkný tarif nabízí turecké aerolinky na trase z Vídně do kubánské Havany. Zpáteční letenky s jedním rychlým přestupem v Istanbulu pořídíte za pěkných 11 557 Kč. Turci jsou velmi štědří a v základní ceně tarifu máte hned 2 ks zapsaných zavazadel, což se může hodit zejména při návratu do vlasti neb z Kuby je rozhodně, co dovézt! Vybírat lze především v termínů v květnu, červnu a září, ale přílet nebo odlet lze posunout i do měsíců prázdninových.

Kuba alias největší ostrov Velkých Antil patří mezi nejpopulárnější destinace nejen českých dovolenkářů již nějaký pátek. Láká je především svým celoročně příjemným klimatem. Kromě slunečních paprsků, pláží a koupačky v okolních karibských vodách nabídne cestovatelům i lahodné lokální produkty v podobě prvotřídních třtinových rumů a doutníky těch nejvyhlášenějších značek.

Tak si zaleťte do malého komunistického skanzenu třeba v termínu od 6. do 18. května za 11 557 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Náhled letenky z Vídně do Havany za 11 557 Kč

The post Kuba – Havana z Vídně za 11 557 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.