Booking.com

Kuba z Vídně za 11 285 Kč

Do komunistického skanzenu, na krásnou a věhlasnou Kubu, se nyní můžete vypravit z Vídně za 11 285 Kč. Za tuto cenu se dají sehnat letenky převážně v období od září do listopadu, kdy na Kubě pomalu končí deštivé období a začíná období sucha (období dešťů na Kubě často ovšem znamená jen intenzivní déšť k večeru, který dodává přírodě přesně to, co po spalujících vedrech potřebuje). Velkým plusem při návštěvě v tuto dobu jsou pak velice příznivé ceny.

Za super cenu v podobném tarifu se ale dají také sehnat termíny přes Vánoce.

Kuba alias největší ostrov Velkých Antil patří mezi nejpopulárnější destinace nejen českých dovolenkářů již nějaký pátek. Láká je především svým celoročně příjemným klimatem. Kromě slunečních paprsků, pláží a koupačky v okolních karibských vodách nabídne cestovatelům i lahodné lokální produkty v podobě prvotřídních třtinových rumů a doutníky těch nejvyhlášenějších značek.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam. Jinak můžete ubytování hledat klasicky na osvědčených portálech jako je Hotels.com a Booking.com.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 630 Kč na ambasádě v Praze. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Náhled letenky z Vídně na Kubu za 11 285 Kč

The post Kuba z Vídně za 11 285 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.