Booking.com

Květnové letenky na řecký ostrov Mykonos 🇬🇷 z Vídně od 1 182 Kč

Zaleťte si na řecký ostrov Mykonos na začátku léta! Krásné pláže, olivové háje a nespočet památek, lákají na návštěvu tohoto ostrova. Květnové letenky na řecký ostrov Mykonos seženete z Vídně od 1 182 Kč.  Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní.

Příkladový termín : 15. – 22.5. 2019  cestovní období: květen

VÍCE TERMÍNŮ

Ostrov Mykonos

Řecký ostrov Mykonos je součástí Kykladských ostrovů a patří mezi nejnavštěvovanější ostrovy ve Středomoří. Mykonos je proslulý dochovalými větrnými mlýny, které jsou symbolem ostrova. Najdete tu krásné pláže, olivové háje a nespočet památek.

freephotosov / Pixabay

Ubytování

Ubytování na ostrově Mykonos se pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB a získejte 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Květnové letenky na řecký ostrov Mykonos 🇬🇷 z Vídně od 1 182 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.