Booking.com

Květnové Los Angeles z Vídně za 6 749 Kč

Aerolinky sdružené do letecké aliance One World, konkrétně finský národní dopravce Finnair ve spolupráci s American Airlines (pod jejichž marketingovou značkou je část letů prodávána) nabízí zpáteční letenky z Vídně na západní pobřeží Spojených států amerických do Los Angeles za parádní cenu 6 749 Kč. Dostupných je hned několik termínů během máje a vy si tak můžete naplánovat pohodový roadtrip po Kalifornii. Tak s rozhodováním neváhejte moc dlouho, předpokládáme, že letenky za akční cenu nevydrží příliš dlouho.

Cestou vás čeká vždy jeden přestup v Helsinkách v rámci obou dvou směrů. Dbejte však zvýšené pečlivosti a pohlídejte si, abyste skutečně vybrali právě tu kombinaci s rychlými přestupy. V nabídce jsou totiž rovněž letenky s dlouhými přestupy v Helsinkách, které vás donutí ve Skandinávii nocovat…

Ubytování

Bydla po celé Kalifornii hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com. Případně mrkněte i na platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 6 749 Kč

The post Květnové Los Angeles z Vídně za 6 749 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.