Booking.com

Květnový New York z Vídně za 6 450 Kč

Zpáteční letenky z Vídně do New Yorku za více než pěknou částku jsou stále dostupné u finského národního dopravce Finnairu. Na východní pobřeží Spojených států amerických si můžete zaletět za 6 450 Kč během několika termínových kombinacích v měsíci květnu (na výběr jsou krátké i dlouhé pobyty). Jak jsme při cestách přes Atlantik již téměř zvyklí, základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo. Jedinou kaňkou na celém routingu může být dlouhý noční stopover v Helsinkách při cestě za oceán. Na druhou stranu právě letiště Helsinki-Vantaa bylo v roce 2017 označeno za nejpřívětivější evropské letiště z pohledu trávení nočních stopoverů.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 464 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 430 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v New Yorku a blízkém okolí hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 6 450 Kč

The post Květnový New York z Vídně za 6 450 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.