Booking.com

Květnový trip z Prahy: Barcelona 🎨 + Paříž 🗼 od 2 198 Kč

Procestujte během května 2 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Barcelonu a Paříž. Multi-city letenky na květnový trip z Prahy pořídíte za 2 198 Kč. 

Příkladový termín: 21.5. – 27.5. 2019  cestovní období: květen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné květnové multi-city letenky z Prahy

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování

Ubytování  v Barceloně se pohybuje od 1 400 Kč  a  ubytování v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Květnový trip z Prahy: Barcelona 🎨 + Paříž 🗼 od 2 198 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.