Booking.com

Květnový Zanzibar z Milána za 10 894 Kč

Zaleťte si za odpočinkem na krásných bílých plážích na ostrov v Indickému oceánu. Letenky z Milána na Zanzibar vás v květnu vyjdou na 10 894 Kč. V ceně letenky jsou odbavená zavazadla a přestupy také vychází velice dobře. Další možností je letět z Paříže s Turkish airlines, kde se dostanete na cenu 10 426 Kč a to pouze s jedním přestupem. Ovšem přípoj do Paříže bývá většinou trošku dražší. Každopádně je to na vás, jakou variantu zvolíte.

Na Zanzibaru si dosyta užijete dlouhých písečných pláží a průzračných vod okolního Indického oceánu. Vyznavači aktivnější dovolené si nenechají ujít možnost objevit podvodní svět se šnorchlem či bombou, projížďku na kitesurfu anebo podniknou výlet po ostrově na bicyklu.

Pěkný termín vychází například od 1. 5. – 19. 5. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Na Zanzibaru seženete pěkná ubytování za solidní ceny, což je pro všechny cestovatele jistě velmi pozitivní zpráva. Rozhodně bychom doporučili celý pobyt taktéž nezůstávat pouze na jednom místě, abyste mohli celý ostrov pořádně poznat. V Zanzibar City můžeme doporučit ubytování v Zenji Hotelu, kde za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 460 Kč/os. K zahození není ani Stonetown View Inn, který vás vyjde na 410 Kč/os. Těm náročnějším z vás můžeme doporučit na pláži luxusní resort Bluebay Beacdh Resort and Spa, kde vás krásné ubytování vyjde od 1 900 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking. com případně AirBnB.

Víza

Pro české občany bohužel platí při cestách do Tanzanie vízová povinnost. Potřebné štemply do pasu si vyřídíte na nejbližším zastupitelském úřadě v Berlíně anebo po příletu na letišti. Poplatek za něj činí 50 USD.

Jak do Milána

Z Brna vás vyjdou letenky s Ryanairem na pár kaček, pokud budete mít štěstí na termín. Cena se pohybuje od 1 000 Kč/os + odbavené zavazadlo. Pokud si navolíte termíny tak, aby letenky vycházely levně s Ryanairem z Prahy, můžete se dostat na slušnou cenu i z české metropole. Další variantou je využít letenek od Wizzairu okolo 2 000 Kč. Letenky s ČSA se pak pohybují okolo 2 500 Kč.

Náhled letenky z Milána na Zanzibar za 10 894 Kč

The post Květnový Zanzibar z Milána za 10 894 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.