Booking.com

Kypr na víkend od 642 Kč

Vydejte se na za teplem na jih a navštivte prosluněný Kypr. Jedná se cestovatelsky o zajímavou destinaci, kromě nádherných pláží, impozantního pohoří Troodos, křesťanských chrámů a muslimských mešit se na ostrově vyskytují mnohé paradoxy. Po přechodu na severní tureckou část ostrova se ocitnete v jiném světě. Bary plné řvoucích Britů se promění v klidná zákoutí, přepálené ceny se rázem stanou lidovějšími a místní obyvatelé otevřenějšími. Na tureckém území se také nachází tajuplné „město duchů“, čtvrť Varoša, v historické Famagustě, která se po turecké okupaci před 40 lety v několika málo minutách vyprázdnila a dodneška je čtvrť obehnaná ostnatým drátem a hlídaná střežícími vojáky. Její zpřístupnění bude však muset nejprve předcházet úplné vyřešení řecko-tureckých sporů.

Nechte se na Kypr odnést nízkonákladovkou Wizzair a celý příběh si tam odžijete sami. Z Vídně do Larnacy na prodloužený víkend 22. – 26. 5. za 642 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Za ubytko v Larnace bychom si po příletu zvolili buď příjemný Lakis Court za 643 Kč / os. / noc s dobrým poměrem „cena / výkon“, nebo čtyřhvězdu s bazénem Atrium Zenon Hotel Apartment za 714 Kč / os. / noc disponující bazénem.

Další možnosti ubytování po celém Kypru hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Na pořádné prozkoumání ostrova se hodí auťák. Tak nenechte nic na poslední chvíli a vyberte si v nabídce naší autopůjčovny. Jenom si dejte pozor, neboť na Kypru se jezdí vlevo.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 642 Kč

 

The post Kypr na víkend od 642 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.