Booking.com

Langkawi z Vídně za 8 650 Kč

Jestliže včera jsme vás v tomto článku informovali o zajímavé akci na letenky z Berlína či Prahy do malajské metropole Kuala Lumpur, tak dnes světlo světa spatřila parádní akce na nedaleký ostrov Langkawi. Letecká společnost China Southern Airlines nedávno zavedla novou linku z Vídně do čínského Kantonu, díky které se nyní dostaneme za skutečně lákavou cenu i na krásný ostrov Langkawi omývaný vodami Andamanského moře. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte na zářijové termíny na 8 650 Kč, přičemž tyto letenky již obsahují i zapsané zavazadlo. Na samotném ostrově toho však moc potřebovat nebudete, když si hravě vystačíte s plavkami.

Určitě byste však měli mít na paměti, že právě září s říjnem jsou označovány na deštivou sezonu a nějaké přeháňce či bouřce se určitě nevyhnete. Skutečně ožehavou cenovku tak lehce diskredituje jen právě cestovní období mimo hlavní sezonu. To je však již na zvážení každého cestovatele…

Příspěvek postupně aktualizujeme o další termíny…

Ubytování

Nejširší nabídku bydla na Langkawi i v pevninské Malajsii naleznete na Bookingu a Hotels.com. Případně zkuste mrknout i na Agodu.

Víza

Občané České republiky mohou v Malajsii pobývat bez nutnosti obstarávat si víza až 90 dní (s výjimkou státu Sarawak na Borneu, kde je tato doba zkrácena na 30 dní).

Náhled letenky z Vídně na Langkawi za 8 650 Kč

The post Langkawi z Vídně za 8 650 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.