Booking.com

Laos – Vientiane z Vídně za 9 732 Kč

V rámci aktuální promo akce China Southern Airlines na trasách z Vídně přes Kanton do destinací v jihovýchodní Asii si můžete ulovit i velmi zajímavé letenky do Laosu. Zpátečku do Vídně do hlavního města Vientiane, ležícího takřka na hranicích s Thajskem, nyní v několika zářijových termínech pořídíte za prima cenu 9 732 Kč. Základní tarif obsahuje i zapsaného zavazadlo, takže se při balení na cesty za asijským dobrodrůžem vůbec nemusíte omezovat. Jedinou kaňkou na celém routingu je nutnost strávit noc v čínském Kantonu na zpáteční cestě. To by však nemusel být takový problém, neboť China Southern Airlines nabízejí svým zákazníkům poměrně kvalitní systém služeb v případě nočního stopoveru byste měli mít nárok na ubytování v některém z blízkých hotelů zcela zdarma! Detailnější informace k této službě naleznete na této stránce. 

Laos je v porovnání s dalšími zeměmi regionu poměrně opomíjenou krajinou. Přitom má cestovatele rozhodně čím přitáhnout. Kromě prozkoumání právě hlavního města Vientiane byste neměli vynechat ani návštěvu města Luang Prabang s  buddhistickými chrámy a zachovalou koloniální architekturou, díky kterým bylo město zapsáno i na seznam světového dědictví UNESCO. Krásné přírodní scenérie hledejte přesně napůl cesty mezi dvojicí zmíněných měst v oblasti kolem Vang Viengu a řeky Nam Song, kde se nachází  množství vápencových jeskyní a spatříte skutečně pitoreskní krajinu hrající tisíci odstíny zelené barvy (v září bude totiž končit období dešťů). Na samotném jihu země by vám neměla utéci ani oblast zvaná Si Phan Don neboli „Čtyři tisíce ostrovů“ na řece Mekong, dke za vidění stojí třeba divoký vodopád Khon Phapheng.

Ubytování

Za střechu nad hlavou v Laosu moc peněz rozhodně neutratíte. Ve Vientiane se mrkněte na tento pěkný guesthouse s bazénem za 198 Kč/os./noc., zatímco v Luang Prabangu zvolte tento populární hotel za 318 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku prima bydla po celém Laosu hledejte na Bookingu, Agodě či Hotels.com.

 

Víza

Byrokratickou povinnost v případě víza do Laosu nemusíte řešit předem. Získáte ho po příletu na letiště za 30 USD.

Náhled letenky z Vídně do Vientianne za 9 732 Kč

The post Laos – Vientiane z Vídně za 9 732 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.