Booking.com

Last minute letenky na Mallorcu z Vídně za 591 Kč

Zaleťte si na největší z Baleárských ostrovů! Last minute letenky na Mallorcu pořídíte za 591 Kč s odletem z Vídně. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní.

Příkladový termín: 15.– 21.5. 2019 cestovní období: květen

VÍCE TERMÍNŮ

Mallorca

V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.

Ubytování

Ubytování na Mallorce můžete koupit přes BookingAlpharooms či můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com. Last minute nabídky ubytování se úpohybují kolem 1 500 Kč pro 2 osoby na noc.

The post Last minute letenky na Mallorcu z Vídně za 591 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.