Booking.com

Leo Express: Užijte si atmosféru vánočních trhů se slevou 20%

23. 11. 2018

Každý z nás si jen stěží dokáže představit pravou vánoční náladu bez tradičních vánočních trhů. Chcete si užít adventní atmosféru jiných států? Poznejte vánoční zvyky v zahraničí a nakupte místní vánoční speciality pro sebe a své blízké.

Advent za jeden den
Vyzkoušejte spoje společnosti Leo Express, které jsou na jednodenní návštěvu vánočních trhů jako dělané. Vyrazte za sváteční atmosférou do Drážďan, Mnichova nebo Regensburgu ráno a večer se zase vraťte zpátky domů.
Praha – Drážďany od 223 Kč >
Praha – Mnichov od 215 Kč >
Praha – Regensburg od 159 Kč >


Za tradičními trhy
Vánoční klasika, to jsou adventní trhy u našich jižních sousedů. S Leo Expressem můžete vyrazit nejen do tradiční Vídně, ale i do rakouského Linzu nebo Salzburgu, a to nyní se slevou 20%.
Praha – Salzburg od 239 Kč >
Praha – Linz od 199 Kč >
Ostrava – Vídeň od 119 Kč >


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde