Booking.com

Letecká společnost Ryanair oznámila rekordní letový řád pro léto 2019

26. 9. 2018

Letecká společnost Ryanair dnes na tiskové konferenci v Praze oznámila, že bude z Prahy v rámci letního letového řádu v roce 2019 létat do rekordního počtu destinací. Na Letišti Václava Havla Praha bude mít bázovaná další dvě letadla, celkem již čtyři, a do své sítě přidá 15 nových linek. V letovém řádu společnosti bude tak celkem 30 linek z pražského letiště s více než 130 letů týdně, díky kterým přepraví až 2,1 milionů cestujících ročně a navýší provoz o 23%. Tiskové konference se zúčastnil pan David O’Brien, Chief Commercial Officer ve společnosti Ryanair, a pan Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.


Přehled novinek v letním letovém řádu 2019:
· Ammán, Jordánsko (2x týdně)
· Bari, Itálie (2x týdně)
· Billund, Dánsko (3x týdně)
· Bournemouth, Velká Británie (2x týdně)
· Kodaň, Dánsko (denně)
· Göteborg, Švédsko (2x týdně)
· Marrákeš, Maroko (2x týdně)
· Marseille, Francie (2x týdně)
· Paříž/Beauvais, Francie (3x týdně)
· Pescara, Itálie (2x týdně)
· Pisa, Itálie (3x týdně)
· Riga, Lotyšsko (3x týdně)
· Stockholm, Švédsko (3x týdně)
· Benátky, Itálie (4x týdně)
· Zadar, Chorvatsko (2x týdně)


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


„Vítáme rozhodnutí letecké společnosti Ryanair rozšířit počet nabízených letů z Prahy v období letního letového řádu 2019, zejména pak zavedení letů do nových destinací Billund, Bournemouth, Pescara a Zadar, se kterými v současné době pravidelné přímé letecké spojení z Prahy neexistuje. Spolu s dříve oznámenými novinkami do Ammánu a Marrákeše tak společnost Ryanair významně rozšiřuje možnosti přímých letů pro české cestující a zároveň usnadní dostupnost Prahy a České republiky pro zahraniční návštěvníky z uvedených trhů,“ uvedl na tiskové konferenci pan Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

Na oslavu tohoto kroku společnost Ryanair zahájila prodej letenek na linkách z Prahy za cenu začínající na pouhých 529,- Kč pro cesty v dubnu 2019, které musí být zarezervovány do páteční půlnoci (28. září) prostřednictvím webových stránek www.ryanair.com.