Booking.com

Letenky do Basileje 🇨🇭 během letních prázdnin za 1 222 Kč

Zaleťte si v létě do Basileje! Zpáteční letenky do Basileje během letních prázdnin pořídíte z Prahy za 1 222 Kč. Termíny jsou dostupné od poloviny června do konce srpna. Pár termínů seženete i na prodloužený víkend od pátku do pondělí.

Cena je platná v případě letu alespoň pro 2 osoby. Čím více vás poletí, tím se cena bude snižovat.

Příkladový termín: 2.– 5.8. 2019   cestovní období: červen, červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli bránu Spalentor ze 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

Ubytování 

Ubytování v Basileji seženete pro dvě osoby za 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování  či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Letenky do Basileje 🇨🇭 během letních prázdnin za 1 222 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.