Booking.com

Letenky na prodloužený víkend v Liverpoolu 🇬🇧 z Prahy od 1 280 Kč

Zaleťte si na prodloužený víkend od pátku do pondělí do Liverpoolu. Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Liverpoolu Vás z Prahy vyjdou na 1 280 Kč. Zažijte nevšední víkend v anglické metropoli!

Jediný termín: 3. – 6.5.2019 cestovní období: květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Z letiště Johna Lennona se vydejte autobusem do centra města. Celodenní jízdenka stojí 4,5 GBP, jednosměrnná jízdenka Vás pak z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

A co vlastně vidět v Liverpoolu?

Město Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí. Fanoušci fotbalu si také přijdou na své.

Ubytování

Ubytování v Liverpoolu Vás vyjde na 1 300 kč pro 2 osoby na noc. Ubytování můžete najít na booking.com nebo  se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.

The post Letenky na prodloužený víkend v Liverpoolu 🇬🇧 z Prahy od 1 280 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.