Booking.com

Letenky z Prahy do New Yorku za 9290 Kč

3. 1. 2019

Levné zpáteční letenky z Prahy do New Yorku za sympatickou cenu 9290 Kč Kč najdete v nabídce rezervačního portálu Pelikan.cz pro několik málo termínů do března letošního roku 2019. Lety jsou s přestupem v Bělehradě a operují je srbské aerolinky Air Serbia. V ceně letenky jsou 2 příruční a 2 podpalubní zavazadla.

Akční zpáteční letenky z Prahy do New Yorku vyhledávejte zde

K levným letenkám do New Yorku budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde