Booking.com

Letiště Benátky Marco Polo

21. 2. 2019
Publikoval:
96 přečtení

Salónky:

Pro držitele karty Priority Pass máte vstup zdarma do salónku Travelex Business Centre, nicméně připojení k internetu je zde za poplatek a sprchy se v salónku nenalézají. Ve druhém patře však raději navštivte Marco Polo Club. Pokud nemáte přístup, můžete si za 40 € zaplatit jednorázový vstup. Otevřeno denně od 5 do 23 hodin. Výhody oproti druhému salónku jsou v možnosti se zdarma připojit na internet nebo se osprchovat!

Levné jídlo:

Na letišti se nachází automaty s drobným občerstvením. O obchodu s potravinami nebo fast foodech ani zmínka.

Užitečné tipy:

LEVNÁ DOPRAVA DO BENÁTEK: Vydejte se z letiště pěšky na hlavní silnici Via Triestina směrem do předměstí Benátek. Hned na začátku čtvrti Tessera se nachází zastávka Tessera Centro, odkud vás městská hromadná doprava sveze do centra za pouhých 1,50€. Jízdenku si koupíte buď v trafice, nebo v hotelu Courtyard.

The post Letiště Benátky Marco Polo appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.