Booking.com

Letiště Brusel Charleroi

Salónky:

Letiště disponuje malým salónkem (beze jména) jak na terminálu 1, tak i na terminálu 2. Priority pass vám zde pro vstup poslouží v obou případech. Pozor! Pro přístup do salónku potřebujete door code, který obdržíte na informacích ve veřejné části letiště. Bezpečnostní kontrolu si pak můžete urychlit díky možnosti Priority Lane zdarma pro všechny s platným door code. Sprchu si ani na jednom z nich ovšem dopřát nemůžete.

Levné jídlo:

Rozmanitá nabídka jídla je např. v obchůdku Louis Delhaize.

Užitečné tipy:

1) Pro přesun na hlavní bruselské letiště použijte shuttle busy flibco do zastávky Bruxelles-Midi / Brussel Zuid, odkud jezdí každých pár minut přímý vlak na letiště Zaventem. Cesta z nádraží trvá okolo 20 minut.

2) Shuttle busy flibco směřující do hlavního města bookujte s předstihem online, vyjdou vás i o 70% levněji.

3) K přístupu do salónku potřebujete door code, který získáte na informacích ve veřejné části letiště. Zároveň vám to umožní využít Fast Lane při bezpečnostní kontrole.

The post Letiště Brusel Charleroi appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.