Booking.com

Letní letenky do Basileje 🇨🇭 z Prahy i během letních prázdnin od 1 238 Kč

Zaleťte si v létě do Basileje! Letní letenky do Basileje z Prahy a to i během letních prázdnin pořídíte od 1 238 Kč. Termíny jsou dostupné od poloviny června do konce srpna. Pár termínů seženete i na prodloužený víkend od pátku do pondělí.

Příkladový termín: 2.– 5.8. 2019   cestovní období: červen, červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli bránu Spalentor ze 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

Ubytování 

Ubytování v Basileji seženete pro dvě osoby za 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování  či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Letní letenky do Basileje 🇨🇭 z Prahy i během letních prázdnin od 1 238 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.