Booking.com

Letní letenky do Nice z Vídně od 1 180 Kč

Vydejte se během léta k Azurovému pobřeží! Letní letenky do Nice pořídíte z Vídně od 1 180 Kč. Pár termínů seženete během letních prázdnin. Zaleťte si na letní výlet do francouzské metropole!

Příkladový termín: 28.7. – 31.7. 2019  cestovní období: červen, červenec a září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní letenky do evropské metropole

Pokud chcete navštívit jiné destinace, přejděte na vyhledávač  Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek. Zároveň si nastavíte kolik dní chcete v destinaci zůstat

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Ubytování

Ubytování v Nice se pohybuje kolem 950 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

zobrazit celý článek


Autor: Markéta


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.