Booking.com

Letní prodloužený víkend v Římě z Vídně za 1 171 Kč

Vydejte se na eurovíkend do hlavního města Itálie! Zpáteční letenky na letní prodloužený víkend v Římě seženete z Vídně za 1 171 Kč. Poletíte v pátek či v sobotu a vrátíte se v pondělí. Vydejte se během letních měsíců na nezapomenutelný prodloužený víkend do historického Říma!

Příkladový termín: 28.6. – 1.7. 2019   cestovní období: červen, červenec  a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

A co navštívit v Římě?

Rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

smarkov2 / Pixabay

Ubytování

Ubytování na prodloužený víkend v Římě pořídíte od 1 200 Kč (2 os/noc). Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Letní prodloužený víkend v Římě z Vídně za 1 171 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.