Booking.com

Letní víkendy v Bruselu 🇧🇪 s letenkami z Prahy za 1 207 Kč

Letní víkendy v Bruselu za parádní cenu! Vydejte se do belgické metropole během letního víkendu. Zpáteční letenky na letní prodloužený víkend v Bruselu seženete z Prahy za 1 207 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v neděli.

Příkladový termín: 7. – 9.6. 2019  cestovní období: květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, svoje kouzlo ale rozhodně má a na prodloužený víkend je jeho návštěva akorát. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

JoaquinAranoa / Pixabay

Z letiště do centra

Příletíte na letiště Charleroi, které je vzdálené cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro. Počítejte tedy s náklady navíc.

Ubytování

V Bruselu seženete ubytování kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Letní víkendy v Bruselu 🇧🇪 s letenkami z Prahy za 1 207 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.