Booking.com

Levná Malta se snídaní v listopadu za 6968 Kč

16. 10. 2018

Pokud byste si v listopadu chtěli zaletět na levnou dovolenou k moři, můžete vzít za vděk last minute nabídkou cestovní agentury Invia.cz a v termínu 20.11. – 27.11.2018 strávit týden dovolené na Maltě, ostrově o velikosti Prahy. Na koupání to bude asi jen pro otužilejší, ale Malta láká mimo moře i na krásné skalnaté útesy a nepřeberné množství historických památek. Zájezd má odlet z Prahy nebo Vídně, cena činí 6968 Kč a součástí je ubytování ve výborně hodnoceném 4* hotelu Ramla Bay Resort se stravováním formou snídaně.

Bližší informace o zájezdu zde

Ramla Bay Resort se nachází na nejsevernějším cípu Malty a má výhled na ostrovy Comino a Gozo. Jeho součástí je soukromá pláž, svěží zahrady, 2 venkovní bazény a 1 krytý bazén. Rušné turistické středisko Mellieha s mnoha nákupními a zábavními možnostmi cca 5 km, hlavní město Valletta cca 30 km.

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele