Booking.com

Levné Emiráty v lednu za 15990 Kč – týden dovolené v luxusním 5* hotelu s all inclusive

18. 12. 2018

V nabídce cestovní agentury Invia.cz je pro lednový termín 16.1. – 22.1.2019 zajímavý letecký zájezd do Spojených arabských emirátů, kde můžete strávit týden dovolené v letovisku Ras Al Khaimah v luxusním skvěle hodnoceném 5* hotelu Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island s programem all inclusive. Zájezd pořádá cestovní kancelář Pantour a vy ho pro tento termín můžete pořídit za parádní cenu 15990 Kč. Odlet je z Prahy. Zájezd je v rámci last minute nabídky prodáván se slevou 54% – původní cena činila 34390 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace zde

Oblíbený plážový resort mezinárodní hotelové sítě Hilton se nachází na uměle vybudovaném ostrově Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah, nedaleko turistického centra Al Hamra. Transfer z letiště v Dubaji trvá přibližně hodinu a půl. Hotel DoubleTree by Hilton Marjan Island Resort & Spa je postaven ve středomořském stylu s prvky tradiční arabské architektury a sestává z vícepodlažní hlavní budovy, přilehlých vilek a nového křídla s prémiovými pokoji „The Bay Club“. Hosté mají k dispozici soubor 5 venkovních bazénů s kontrolovanou teplotou, dva dětské bazény, 650 metrů dlouhou privátní pláž a centrum vodních sportů s širokou nabídkou aktivit. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou na pláži i u bazénů hostům poskytovány bez poplatku. V hotelu najdete osm restaurací, čtyři bary, kavárnu, noční klub, obchod, business centrum, 24h fitness, salon krásy a wellness centrum Eforea Spa s vnitřním relaxačním bazénem, jacuzzi, suchou a parní saunou. Hotel uspokojí i náročnější klientelu.

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele