Booking.com

Levné letenky do Budapešti 🇭🇺 z Prahy od 767 Kč

Zaleťte si během jara na návštěvu do hlavního města Maďarska! Levné letenky do Budapešti pořídíte z Prahy od 767 Kč. Využít můžete i pár termínů na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle.

Příkladový termín : 25. – 28.4.  cestovní období: duben a květen

VÍCE TERMÍNŮ

Co vidět v Budapešti

Pro nádherný výhled na Bupadešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Také jednoznačně musíte ochutnat tradiční maďarská jídla.

Doprava

Městskou hromadnou dopravou se dostanete téměř všude. Nejlepší je si pořídit Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy 24 hodin, od doby prvního označení. Je to výrazně levnější než když si každý koupí svoji vlastní. Pro jednu osobu stojí tato neomezená kartička 1 800 forintů.

Ubytování 

Budapešti  vychází ubytování na 800 Kč 2 os./noc. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725Kč.

The post Levné letenky do Budapešti 🇭🇺 z Prahy od 767 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.