Booking.com

Levné letenky do Chorvatska 🇭🇷: Zadar z Prahy za 1 486 Kč

Díky nové lince z Prahy si můžete levně zaleťet na dovolenou v Chorvatsku. Levné letenky do Chorvatska pořídíte z Prahy do Zadaru za 1 486 Kč. Letět můžete na pár dní, na týden či 14 dní. Vydejte se během května do Chorvatska!

Příkladový termín: 8. – 15.5. 2019  cestovní období: květen

VÍCE TERMÍNŮ

Chorvatsko

Chorvatsko je rozmanitá země – má krásné pláže, památky a malebná městečka. Ať už poletíte jen na relaxační dovolenou nebo za památkami, v Chorvatsku si najdete své. Nenechte si uniknout historickou metropoli Záhřeb, malebné staré město Dubrovník, písečné pláže na ostrově Rab, krasová oblast v národním parku Krka, Plitvická jezera a nebo pohoří Velebit.

Ubytování

Ubytování v aparmánech se v Chorvatsku se pohybuje od 800 Kč (2 os./noc). Hledejte na booking.com, nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Levné letenky do Chorvatska 🇭🇷: Zadar z Prahy za 1 486 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.