Booking.com

Levné letenky do Malmö ve Švédsku 🇸🇪 z Vídně za 602 Kč

Vydejte se během jara či na začátku léta do třetího největšího města Švédska – do Malmö. Levné letenky do Malmö pořídíte z Vídně už za 602 Kč! Naplánujte si jarní či letní výlet do švédské metropole za super cenu.

Příkladový termín: 10.5. – 15.5.2019  cestovní období: duben, květen, červen

VÍCE TERMÍNŮ

Malmö

Malmö  je třetí největší švédské města leží na jižním pobřeží Švédska. Centrem je tzv. Gamla Staden – Staré město s náměstím Stortorge a renesanční radnicí.  Dále navštivte nejkrásnější náměstí Lilla Torg s barevnými domy a pevnost Malmöhus se zahradami a parkem a 190 metrů vysokou budovu Turning Torso – nejvyšší budova ve Skandinávii. Přes Öresundský most se můžete vydat do Kodaně.

Ubytování

Ubytování v Malmö Vás vyjde ubytování na 1 450 . Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Levné letenky do Malmö ve Švédsku 🇸🇪 z Vídně za 602 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.