Booking.com

Levné letenky na Korfu🏝️ z Vídně během jara za 1 182 Kč

Zaleťte si na Korfu během jara! Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Levné letenky na Korfu seženete z Vídně za 1 182 Kč.  Na Korfu je na jaře kolem 19 stupňů Celsia. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní.

Příkladový termín : 31.3. – 12.4. 2019  cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Korfu

Řecký ostrov Kerkyra, nebo-li Korfu je druhý největší řecký ostrov v Jónském moři. Korfu je přezdíván také jako smaragdový ostrov, který má nejen nádhernou přírodu, ale také je tu mnoho zajímavých míst, která byste rozhodně neměli vynechat. Např. třeba Myší ostrov, hrad Angelokastro nebo Mount Pantokrator, nejvyšší bod ostrova.

KatarzynaTyl / Pixabay

Ubytování

Ubytování na Korfu se ubytujete levně.  Můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 700 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.

Autopůjčovny

Vydejte se na Korfu na vyjížďky po okolí a objeťte spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.

The post Levné letenky na Korfu🏝️ z Vídně během jara za 1 182 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.