Booking.com

Levné zpáteční letenky do Benátek 🇮🇹 z Prahy během léta od 852 Kč

Vydejte se během léta do Benátek. Levné zpáteční letenky do Benátek z Prahy pořídíte od 852 Kč. Letět můžete v červnu a o pár stovek dráž i během letních prázdnin. Naplánujte si letní cestu do Benátek!

Příkladový termín: 12. – 15.6. 2019  cestovní období:  červen a červenec
VÍCE TERMÍNŮ

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Benátkách Vás vyjde ubytování na 1 350 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

 

The post Levné zpáteční letenky do Benátek 🇮🇹 z Prahy během léta od 852 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Author: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde