Booking.com

Lisabon z Vídně za 2 309 Kč

S prima akcemi portugalských národních aerolinií TAP se doslova roztrhl pytel a díky aktuálními fajn tarifu z jejich dílny si můžete kromě Azorských ostrovů či Madeiry zaletět na pár dní i do samotného Lisabonu. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte v mnoha termínech na podzim letošního roku či dokonce až v zimě nadcházející za super cenu  2 309 Kč. Základní tarif Discount obsahuje jedno příruční zavazadla + osobní věc (brašna na laptop či fotoaparát) a také drobné občerstvení, které se na vnitrokontinentálních letech z nabídky dopravců pomalu ale jistě vytrácí…

Několik termínových kombinací v odlišných rezervačních třídách ulovíte i na jarní měsíce. V dubnu a květnu vás letenky vyjdou na 3 365 Kč resp. 2 875 Kč. V tomto případě již stojí za zvážení i zkontrolování nabídky konkurenčního dopravce na trase, kterým je maďarská nízkonákladovka Wizzair.

Ubytování

S rezervováním ubytování na podzimní termíny bychom ještě počkali, případně si bookněte některou z možností, které lze bezplatně zrušit. Bohatou nabídku zajímavých bydel tradičně naleznete na Bookingu a Hotels.com. 

Autopůjčovna

Pokud byste rádi vyrazili z Lisabonu i někam dále, tak se vám jistojistě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 2 309 Kč

The post Lisabon z Vídně za 2 309 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.