Booking.com

Londýn na víkend z Prahy od 578 Kč

Hlavní město Anglie je skvělou destinací, kam můžete jet za každých okolností – třeba klidně jen tak na prodloužený víkend. Centrum Londýna by měl každý vidět alespoň jednou za život. Od ikonického London Eye přes nedaleké Westminsterské opatství až po proslulá náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Zapomenout byste neměli ani na slavný Tower Bridge nacházející se mezi čtvrtěmi Tower Hamlets a London City.

Možnosti se návštěvou britské metropole otevírají také milovníkům nakupování. Oxford Street rozhodně uspokojí choutky každého shopaholika. Londýn z Prahy na víkend od 578 Kč s aerolinkou Wizzair. Tak na co čekáte?

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti  Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Příkladové termíny (prodloužených) víkendů:

Ubytování

Ubytko v Londýně je třeba hledat s předstihem a s vědomím vysoké obsazenosti a drahých cen v centru města. My bychom zvolili například London Horizons za 741 Kč / os. / noc nebo trochu vzdálenější The Green Man Pub and Hotel za 578 Kč  / os. / noc.

Pro hledání dalších ubytování neváhejte využít osvědčených portálů Hotels.com, Booking.com nebo platformu Airbnb.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 578 Kč

The post Londýn na víkend z Prahy od 578 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.