Booking.com

Londýn – víkendy během léta od 659 Kč

Londýn se nikdy neokouká! A proč by taky měl? V této pestré britské metropoli je stále co nového objevovat. Díky levným letenkám to je navíc pro mnoho lidí kromě turistiky také příležitostí k rozšíření šatníků. Přicházíme s tipy na prodloužené víkendy v létě, které se nyní dají sehnat za hubičku. Využijte to, dokud se dá. S příchodem letní sezóny přichází postupné zdražování a je pravděpodobné, že nyní je jedna z posledních příležitostí si do hlavního města Anglie do konce léta zaletět za pár stovek. Praha –> Londýn s Wizzairem např. 22. – 26. 8. za 659 Kč.

Jak jsme psali už výše – Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleťte si nasát tuhle jedinečnou atmosféru a omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukni do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec – září 2019
  • Příkladové prodloužené víkendy:

Ubytování

Ubytování v Londýně patří k těm dražším položkám. Kromě úrovně komfortu hraje v cenotvorbě také značnou roli poloha hotelu, a proto je dobré pečlivě zvolit správný kompromis. Vybrali bychom si třeba Pembury Hotel za 688 Kč / os. / noc nebo Eden Plaza za 1 282 Kč / os. / noc s dobrou polohou nedaleko Hyde Parku.

Pro hledání dalších ubytování v Londýně neváhejte využít osvědčených portálů Hotels.com, Booking.com nebo platformu Airbnb.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 659 Kč

 

The post Londýn – víkendy během léta od 659 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: