Booking.com

Madeira z Prahy za 3 994 Kč

Madeira láká nejen svojí krásnou divokou přírodou, příjemným počasím a výborným vínem, ale nyní i super cenou letenek z Prahy. Letenka vás totiž v období od srpna do listopadu vyjde na 3 994 Kč. Dají se najít termíny s velice krátkými přestupy v Lisabonu, a nebo naopak i termíny, kde máte na přestup v jednom směru například 8 hodin, které můžete využít k návštěvě portugalského hlavního města.

Zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Kdo se necítí na zdolávání vysokých hor, může se vydat podél jedné z mnoha levád, které naskýtají nejeden hezký pohled do krajiny. Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína. Opomenout byste ale neměli ani krásné (botanické) zahrady ve Funchalu, výhledy na Ponta de Sao Lourenco, zapadlou vesnici Curral Das Freiras a nebo přírodní jezírka na severu ostrova Porto Moniz.

Super termín vychází například na  20. 9. – 29. 9. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: srpen – listopad 2019
  • Termíny:

Ubytování

Ve Funchalu se můžete ubytovat v Golden Residence Hotel, kde za pěkný dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte 950 Kč/os. Další variantou je Muthu Raga Madeira za 900 Kč/os. se snídaní a nebo velice pěkný Hotel Quinta da Penha de Franca. Zde za dvoulůžák opět se snídaní zaplatíte 1100 Kč.

Další nabídky na vás čekají na Hotels.com nebo na Booking.com.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 994 Kč

The post Madeira z Prahy za 3 994 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.