Booking.com

Madeira z Vídně – 4367 Kč

Na druhou polovinu roku si naplánujte výlet na portugalskou Madeiru. Z Vídně si tam můžete zaletět s rychlými přestupy v Lisabonu za suprových 4367 Kč. A kdy? Třeba s odletem 9. listopadu s návratem 14. listopadu Rezervuj tento termín >>

TIP: Lze i na Vánoce, musíte ale odletět už 16. 12., návrat může být 29. 12. a dál. Rezervuj Vánoční termín >>

Proč letět na Madeiru?

Zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Kdo se necítí na zdolávání vysokých hor, může se vydat podél jedné z mnoha levád, které naskýtají nejeden hezký pohled do krajiny. Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína. Opomenout byste ale neměli ani krásné (botanické) zahrady ve Funchalu, výhledy na Ponta de Sao Lourenco, zapadlou vesnici Curral Das Freiras a nebo přírodní jezírka na severu ostrova Porto Moniz.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové v ceně letenky
  • Dostupnost: srpen – říjen 2018
  • Termíny:
  • Tip: Cestou zpět je čekačka přes den ve Frankfurtu, zavazadla budete mít odbavená až do Prahy, takže se sjeďte mrknout do centra jen s baťůžkem.

Ubytování

Na Madeiře se mrkněte na tohle ubytko, včetně snídaně vychází na 322 Kč/os/noc.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

The post Madeira z Vídně – 4367 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.