Booking.com

Maledivy s Qatar Airways z Budapešti za 13 691 Kč

Vydejte se na souostroví Malediv na jih Asie za exotikou a kýčovitými plážemi, které jsou doslova pastvou pro oči. Kromě nekonečného válení se na zlatavém písku na některém z mnoha ostrovů, jsou Maledivy také atraktivní destinací všech nadšenců podmořského světa. Díky modravě průzračnému moři a permanentně tropickému počasí se dá Maledivám opravdu máloco vytknout.

Využijte skvělou nabídku prvotřídní katarské aerolinky Qatar Airways a vydejte se na Maledivy z Budapešti např. 10. – 20. 2.  za pěkných 13 691 Kč. Cestou tam nebo zpět můžete navíc využít možnost stopoveru v hlavním městě Kataru. V Doze můžete bez příplatku zůstat až 96 hodin.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Víza

Pro návštěvu Malediv nejsou občané České republiky povinni víza zařizovat, stejně tak ani nejsou nutná pro krátkodobý pobyt v Kataru, přes který cestou tam i zpět poletíte.

Ubytování

Po příletu do Male můžete schovat hlavu pod střechu jednoduchého hotelu Skai Lodge za 836 Kč / os. / noc nebo luxusnějšího hotelu Somerset Inn s výhledem na moře za 1 488 Kč / os. / noc.

Další klasicky široká nabídka ubytování je dostupná na stránkách Bookingu a Hotels.com, vyzkoušet však určitě můžete i server Agoda či si vybrat apartmán z několika nabídek na AirBnB.

Náhled letenky z Budapešti do Male za 13 691 Kč

 

The post Maledivy s Qatar Airways z Budapešti za 13 691 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: