Booking.com

Malta letecky v říjnu, all inclusive, čtyřhvězdičkový hotel od 7924 Kč

15. 7. 2017
590 přečtení

Přinášíme vám zajímavý tip na levnou podzimní dovolenou na ostrově Malta. V termínu 15.10. – 20.10.2017 je na stránkách cestovní agentury INVIA.cz v nabídce šestidenní letecký zájezd do čtyřhvězdičkového hotelu Kennedy Nova v destinaci Sliema se stravováním All inclusive, a to v ceně od 7924 Kč. Hotel hostům nabízí celkem 98 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Nachází se zde restaurace, jídelna, kavárna a bar. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí lékařskou službu. Nutno dodat, že zájezd je bez českého delegáta. Přesto s ohledem na parametry zájezdu se jedná o zajímavou nabídku. Odlety jsou z Prahy, Brna, Košic a Vídně.

Bližší informace o zájezdu zde

V říjnu panuje na ostrově Malta slušné počasí. Teplota vody i vzduchu se zde pohybuje v dlouhodobém průměru kolem 25 °C. Takže, hledáte-li jistotu slunečna a tepla, vydejte se právě na Maltu. Malta je též ideálním místem k relaxaci od melancholie a všednosti studeného počasí severu Evropy, i kdybyste místní atmosféru mohli nasávat jen pár dní.

Průměrně asi šest hodin sluníčka denně, teplotu vzduchu i vody kolem 15° či vyhřívané bazény hotelů tu můžete vychutnávat třeba v ledovém únoru. Ideální příležitost poznat kouzlo Malty se vám tak nabízí v době, kdy ostrov kvete a zelená se jako u nás v květnu.