Booking.com

Malta na léto z Vídně od 982 Kč

Už máte plány na léto? Ač to aktuální počasí venku nedává moc najevo, začátek nejteplejšího ročního období se kvapem blíží a s ním období koupání, opalování, slunění a poznávání. Za horkými odpoledni a teplými večery se můžete vydat třeba na ostrovní Maltu s Wizzairem z Vídně např. 24. 6. – 5. 7. za 982 Kč.

Malta společně se svými menšími ostrovními brášky Gozem a Cominem nabízí nespočet krásných pláží, romantických zákoutí i sportovního vyžití. I milovníci historie si zde přijdou na své. Moc měst jako hlavní město Valletta na světě nenajdete, proto si nenechte ujít tuto nabídku a tento krásný ostrov navštivte.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: léto 2019
  • Příkladové letní termíny:

Ubytování

Po příletu do Valletty bychom v rámci ubytování sáhli na příjemný hotel Ajkla za 1 286 Kč / os. / noc nebo dobře vypadající hotel Grand Harbour Hotel za 1 250 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 982 Kč

 

The post Malta na léto z Vídně od 982 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.