Booking.com

Malta z Prahy za 2074 Kč

Pokud přemýšlíš o nad nějakým pěkným prodlouženým víkendem a chceš si užít pohodlí letu z Prahy, můžeš využít nabídky Air Malta a vyrazit na stejnojmenný ostrov ve Středomoří. Akčních nabídek na Maltu je v poslední době čím dál víc, ale jako naschvál jsou ceny letenek z Prahy mnohonásobně vyšší. Cena letenek z Prahy na konec léta jen lehce přes 2 tis. Kč, a navíc na prodloužený víkend, je tak malý zázrak.

Malta je nádherný ostrov, kde se jistě zamilujete do historických uliček hlavního města Valletty, pláží a atmosféry nočního života. Pokud máte raději klidnější atmosféru, můžete se zajet podívat na nedaleký ostrov Gozo.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Air Malta
  • Zavazadla: v ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a o hmotnosti 10 kg
  • Dostupnost: září – říjen 2018
  • Termíny:
    • 21. – 25.9. za 2074 Kč
    • 5. – 9.10. za 2074 Kč
    • 26. – 30.10. za 2624 Kč

Ubytování

Ubytování v pěkném 2* hotelu přímo v centru Valletty pořídíte za 1200 Kč na os. a noc. Když si k tomu stovku přidáte, dostanete k tomu ještě i snídani.

Bydlení v lepším 3* hotelu už je pak dražší a cena se pohybuje kolem 2 tis. Kč na os. a noc.

text

The post Malta z Prahy za 2074 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: MireK


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.