Booking.com

Malta z Vídně na prodloužený víkend od 1 085 Kč

Využijte aktuální nabídku maďarského Wizzairu a zaleťte si na konci léta na ostrovní Maltu z nedaleké rakouské metropole. Nejlevnější termíny vycházejí na září, kdy už sezóna pomalu končí a lidi ubývají, nicméně denní teploty se pořád pohybují kolem pětadvaceti až třiceti stupňů. Další výhodou výletu na Maltu v září bude menší obsazenost hotelů a tudíž i příznivější ceny.

Malta společně se svými menšími ostrovními brášky Gozem a Cominem nabízí nespočet krásných pláží, romantických zákoutí i sportovního vyžití. I milovníci historie si zde přijdou na své. Moc měst jako hlavní město Valletta na světě nenajdete, proto si nenechte ujít tuto nabídku a tento krásný ostrov navštivte.

Nudit se rozhodně nebudete. Malta – Vídeň např.  30. 8. – 2. 9. za 1 085 Kč.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: léto 2019
 • Příkladové letní termíny:
   • 23. – 26. 8. za 1 787 Kč
   • 30. 8. – 2. 9. za 1 085 Kč
   • 6. – 9. 9. za 1 085 Kč
   • 27. – 30. 9. za 1 199 Kč

Ubytování

Po příletu do hlavního města bychom na přespání volili buď levnější ale dobře hodnocený Valletta Kampnar za 815 Kč / os. / noc nebo komfortnější a luxusnější The British Suites za 1 574 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Malty za 1 085 Kč

 

The post Malta z Vídně na prodloužený víkend od 1 085 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: