Booking.com

Maroko – Marrákeš z Prahy za 1 478 Kč

Pěkné zpestření zimních měsíců v teplejších (nežli tou dobou střední Evropa) krajích nabídne dovolená v Maroku. Levné letenky z Prahy do Marrákeše, jednoho ze čtyř tamějších královských měst, pořídíte u nízkonákladového dopravce Ryanair. Zpáteční letenky do Marrákeše ulovíte v několika termínových kombinacích během ledna a února za pěkných 1 478 Kč. Termínů za ceny pod hranicí 2 tisíc Kč je na výběr hned několik, pokud tedy máte Maroko během zimních měsíců v plánu, není třeba zbytečně otálet.

Neprobádané město s nádechem orientu, obehnané dlouhými hradbami a zdobené leskem a třpytem mešit a paláců, někdejší centrum obchodu s otroky, solí, zlatem a kořením. To je Marrakéš, berbersky Boží země. Nádherné koberce zdobí ulice mediny, vzduch voní vůní dálek. Marrakéš je perlou sám o sobě a navíc ještě branou k přírodním krásám. Poušť, hory, moře i oceán obklopují přilehlou krajinu a laškovně vábí k prozkoumání. Tak přestaňte odolávat a poddejte se, vypravte se hledat oázu do nekonečné Sahary a sněhem pokryté vrcholky do pohoří Atlas.

 • Rezervujte: přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 19. – 23. 1. za 1 478 Kč
  • 26. – 30. 1. za 1 581 Kč
  • 2. – 6. 2. za 1 478 Kč
  • 2. – 9. 2. za 1 478 Kč
  • 13. – 20. 2. za 1 746 Kč
  • 1. – 8. 3. za 1 849 Kč

Ubytování

Tradiční marocké bydlo nabídne třeba tento  Riad Fabiola za 445 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento oblíbený Riad Le Bel Oranger za 624 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Ubytko západního střihu pak zastoupí tento tříhvězdový Hotel Palais Al Bahja za 517 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na vás již může čekat přímo na letišti po příletu.

 

Náhled letenky z Prahy do Marrákeše za 1 478 Kč

The post Maroko – Marrákeš z Prahy za 1 478 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: