Booking.com

Mauricius z Prahy za 13 614 Kč

Vyrazte si užít parádní dovču na Mauricius, na ostrovní stát, jenž je chloubou Indického oceánu. Za parádní cenu si tam můžete zaletět v období tepla a minimálních srážek.

Mauricius není jen poštovní známka. Tenhle malebný ostrůvek uprostřed tyrkysových vod Indického oceánu si zamilujete ještě před přistáním. Dlouhé písčité plaze, kreolské dobroty, usměvaví obyvatele a nedotčená příroda lákající k výšlapům. Ubytovat se můžete v jednoduchém pokoji přes Airbnb, rodinném hotelu se snídaní, i v luxusním resortu. Vybere si každý.

Letenky z italskou národní aerolinkou Alitalia z Prahy na Mauricius např. 20. – 28. 11. za 13 614 Kč.

Ubytování

Po příletu bychom volili jednoduché ubytko ONS Motel & Guest House za 433 Kč / os. / noc se snídaní v ceně nebo bychom zarezervovali Chantauvent Guesthouse nacházející se přímo na pláži s bazénem za 888 Kč / os. / noc.

Další nabídku ubytovacích zařízení po celém ostrově hledejte na Hotels.com či klasickém Bookingu. Alternativně zkuste využít i platformy AirBnB, která má na Mauriciu také co nabídnout.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Autopůjčovna

Abyste během dovolené měli možnost prozkoumat ostrov téměř celý a byli maximálními pány svého času, tak vám rozhodně doporučujeme půjčit si káru. V naší autopůjčovně naleznete na jednom místě nabídky všech velkých a osvědčených autopůjčoven.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 614 Kč

 

The post Mauricius z Prahy za 13 614 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.