Booking.com

Mauricius z Prahy za 13 634 Kč

Zaleť si na podzim k moři, na jeden z nejkrásnějších a nejoblíbenějších ostrovů v Indickém oceánu. Letenky z Prahy na ikonický Mauricius jsou nyní v prodeji za 13 634 Kč. Letět se dá v listopadu, který patří údajně k těm nejslunnějším měsícům na ostrově. V ceně máte již 2 odbavená zavazadla, tudíž pohodová dovča může začít.

A co na Mauriciu? Čeká vás nekonečný relax na plážích s nejjemnějším bílým pískem ve Flic-en-Flac nebo ještě profláklejším a téměř ikonickém Le Morne a šnorchlování v okolních průzračných vodách. Aktivnější jedinci vyrazí do vnitrozemí ostrova na treky v národním parku Black River Gorges, kde se můžete těšit na malebné zelené kopce, nádherné výhledy a nespočet prudkých vodopádů.

Super termín vychází například od 15. 11. – 30. 11. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla v ceně
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2019
  • Termíny:

Ubytování

Určitě doporučujeme během pobytu na ostrově vystřídat hned několik ubytovacích zařízení v závislosti na vašem itineráři. Rozhodně se však mrkněte na tento pohodový hotel ve Flic en Flac za 567 Kč/os./noc anebo na takovýto skvěle hodnocený apartmán v oblíbené lokalitě Le Morne za 575 Kč/os./noc. Další nabídku bydel po celém ostrově hledejte na Hotels.com či klasickém Bookingu. Alternativně zkuste využít i platformy AirBnB, která má na Mauriciu také co nabídnout.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Autopůjčovna

Abyste během dovolené měli možnost prozkoumat ostrov téměř celý a byli maximálními pány svého času, tak vám rozhodně doporučujeme půjčit si káru. V naší autopůjčovně naleznete pod jednou střechou nabídky všech velkých a osvědčených autopůjčoven.

 

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 634 Kč

The post Mauricius z Prahy za 13 634 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.