Booking.com

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

Ejhle, blíží se nám konec února a od posledního naplánovaného megatripu pár pátků uplynulo. Začaly se nám množit dotazy od zapálených a svým způsobem jistě trochu „crazy cestovatelů“, zdali opět nezkusíme poskládat nějakou pěknou šílenost. Tak joo, jdeme na to! Po měsíci si vezmeme na paškál zase především oblíbeného destinace v  jihovýchodní Asii, které si okořeníme dvojicí zastávek na evropském kontinentu. Naší výchozí a zároveň i cílovou destinací se stane nedaleká Bratislava. Ze Slovenska nejprve zamíříme do ukrajinského hlavního města – Kyjeva, kde nám do plachet již foukne asijský vítr a my budeme pokračovat na Srí Lanku. V kalendáři se březen přehoupne do dubna a my proletíme Thajsko, indonézský ostrov Bali, malajskou Kuala Lumpur a Singapur. Posléze nabereme zpětný kurs a v rámci nejdelšího letu celého tripu se vrátíme na starý kontinent do řeckých Atén. A pak už jen šup zpátky do Bratislavy. Celou kombinaci čítají hned 8 letenek a navštívených minimálně 7 zajímavých destinací pořídíme za naprosto parádní cenu 15 729 Kč! 

Lehkým limitem pro někoho může být cestování pouze s příručním batůžkem, ale když se zevrubněji podíváte na jednotlivá navštívená místa, tak velmi brzy pochopíte, že kromě ručníku a žabek (potenciálně ještě lehké pláštěnky pro případ přeháňky v jihovýchodní Asii) toho skutečně moc potřeba nebude. Navíc výrazně ušetříte čas strávený na letišti.

Hoďte starosti za hlavu a vydejte se vstříc asijskému dobrodrůžu… možnost podobných výletů se skutečně neobjevuje každý týden!

Ubytování

Ať již během svých cest budete kdekoliv, tak nezapomeňte využívat služeb zkušeného pomocníka pro hledání střechy nad hlavou v podobě Booking či Hotels.com. V případě Kuala Lumpur či Singapuru si jistě vyplatí mrknout i na AirBnB.

Víza

Jedinou navštívenou zemí, která Ti pod nohy hodí byrokratický klacek v podobě nutné elektronické rezervace je Srí Lanka. Tu si jednoduše vyřídíte již z domu na této stránce a zaplatíte za ni poplatek 35 USD.

 Náhled letenky z Bratislavy do Kyjeva za 705 Kč

 Náhled letenky z Kyjeva do Colomba za 3 347 Kč

 

 Náhled letenky z Colomba do Bangkoku za 1 958 Kč

Náhled letenky z Bangkoku na Bali za 1 796 Kč

Náhled letenky z Bali do Kuala Lumpur za 1 308 Kč

Náhled letenky z Kuala Lumpur do Singapuru 687 Kč

Náhled letenky ze Singapuru do Atén za 5 172 Kč

Náhled letenky z Atén do Bratislavy za 756 Kč

 

The post Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.