Booking.com

Miami přímým letem z Mnichova za 7 757 Kč

Německá aerolinka Lufthansa dnes společně se svým aliančním partnerem United Airlines vyrukovali s velmi atraktivním tarifem na lince z bavorského Mnichova do Miami. Zpáteční letenky na přímých letech z Bavorska na Floridu pořídíte za super cenu 7 757 Kč. Vybírat přitom můžete z velkého množství termínu od listopadu až do března nadcházejícího roku (s výjimkou dní na přelomu roku), které jednoduše naleznete v našem kalendáři. Jak je již zvykem, tak základní tarif neobsahuje zapsané zavazadlo. To si však v případě potřeby doplatíte přímo na letišti za 50 €/ks/směr. Vyrazit tedy můžete nalehko jen s příručákem, následně si na Floridě nakoupit a domů letět v „plné polní“ s plným kufrem.

K výletu za oceán využijte třeba příkladového termínu od 5. do 12. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích kapacit na Floridě hledejte klasicky na Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

Na Floridě to bez vlastní káry snad ani nejde! Proto neponechejte nic náhodě a rezervujte si auťák dle své libosti v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Mnichova do Miami za 7 757 Kč

 

The post Miami přímým letem z Mnichova za 7 757 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.